Přátelé, dovolte nám představit novo posilu do tým. Je to Šárka a povede pro Vás od září každé úterý v 19h, někdy i neděle Hatha jóg pro zdravá záda.???
Co na sebe práskla?
Začínala jsem s aerobikem. Poprvé jsem se vloudila na hodinu aerobiku až v 18cti letech. Můj sen stát se lektorkou jsem si splnila a na 20 let se ji i stala. Moje láska byl hlavně stepaerobik. Po období „posilovny“, mi cvičenky začaly chybět, ale chtěla jsem cvičit už jinak. Chtěla jsem víc! „Jóga „a štěstí na skvělé lektorky, které mě naučily cvičit a zároveň vnímat jógu jako celek, byla ta nejlepší volba! Jógu cvičím asi 6 let. „Jóga mi dává pocit klidu a zároveň mě udržuje ve fyzické kondici.“Je to cesta a životní styl. „Pojdte se se mnou po té cestě projit!“ ❤️
 
A co její nová lekce?
Lekce je zaměřená pro ty, co potřebují kompenzovat sedavou práci, nebo jednostrannou činnost. Zaměření na záda a kosterní aparát,. Lekce vychází z klasické hatha jógy. Jednotlivé cviky a ásany jsou voleny a vybírány tak, aby na sebe plynule navazovaly a došlo tak k celkovému protažení a rozhýbání těla. Pracujeme zde také s vědomou pozorností , dechem, koncentrací, meditací a relaxací. Cílem lekce je celková harmonizace těla, jeho protažení, pozitivní vnitřní prožitky a pocity, čistá mysl, doplnění pozitivní energie.
UŽ TEĎ SI MŮŽETE REZERVOVAT LEKCI V ROZVRHU