BODY PUMP

Pokud hledáte zábavnější alternativu namísto posilovny, může být pro vás skupinová aktivita Body Pump ideálním řešením. Jde o intenzivní celotělové cvičení, kombinaci silového s aerobním tréninkem, s použitím zátěžové tyče, kotoučů tří hmotností a step můstku. Můžete se spolehnout, že při poctivém zatížení a pravidelném převádění vás dá skvěle do formy. Zbaví vás tuku, vymodeluje postavu, stonizuje svalstvo a zesílí tělo.
Jde o cviky s relativně lehkými váhami a velkým počtem opakování, čímž dochází současně ke spalování tuků i nabírání síly s výsledným efektem dlouhých štíhlých svalů. Vždyť v jedné jediné lekci provedete 70 až 100 opakování pro určitou část těla, čímž celkově převedete 800 opakování, co se vám v posilovně za 60 minut jen těžko může podařit.
I když jsou lekce Body Pumpu prezentovány jako poměrně intenzivně, kde si člověk dá skutečně do těla, zapojit se může každý. Vítány jsou všechny věkové kategorie a dokonce jsou vhodné i pro těhotné ženy, samozřejmě s příslušnými modifikacemi nevhodných cviků

background
Ve StayFIT studiu najdeme směr Tvé fyzičce
Zarezervujte si svou lekci!