Děkujeme, že jste zavítali na stránky studia StayFIT v Pardubicích.

Na co se u nás můžete těšit? Především na tým skvělých instruktorů, velký počet skupinových lekcí a především příjemnou atmosféru. Disponujeme dvěma sály. První z nich H.E.A.T. sál pro H.E.A.T. PROGRAM® nabízí 12 strojů MAXERRUNER, který nabídne lekce H.E.A.T., H.E.A.T. CIRCUIT, H.E.A.T. INTESIVE  ( podrobný popis lekcí najdete v menu).
V krátkosti o co jde: samotná zkratka H.E.A.T. znamená High Energy Aerobic Training – volně přeloženo: jedná se o aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem.

H.E.A.T. PROGRAM® je naprosto bezpečné tělu nejpřirozenější cvičení, pro dosažení vašeho osobního cíle. Cvičení je pro lidi všech věkových kategorií bez rozdílu pohlaví nebo kondice. Myslíte si, že nemáte vůbec žádnou kondičku? Že to nezvládnete? Pak právě o tom je H.E.A.T., jet si podle svého tempa a kondičku si zlepšovat. Jde o cvičení na unikátních italských strojích MaxerRunner. Jeho tvůrci Max Grossi a Marika Moretti jsou italské osobnosti působící v oblasti fitness a jógy více než 20 let. MaxerRunner je mechanický běžecký pás, který má za úkol simulovat horské podmínky v prostředí fitness center
a tělocvičen.

V druhém sálu, multifunkčním, se můžete těšit na: PILATES, POWERJÓGU, JÓGU PRO TRX, JÓGU V POHYBU, REHAB. CVIČENÍ, FYZIO FITNESS, PERFECT BODY, CORE LEKCE, TABATU, KRUHOVÉ TRÉNINKY, ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY, BODY PUMP, P-CLASS, FIT DANCE, CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ A  PO PORODU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ DĚTSKOU AKADEMII ( podrobný popis lekcí najdete v menu).

Pro naše klienty nabízíme i komplexní řešení zahrnující výživové poradenství, osobního trenéra a poradnu sportovní lékařky. Vše pod jednou střechou. Přijďte si to vyzkoušet, těšíme se na Vás v Polabinách II, Karla Šípka 279, 1. patro,

Váš tým StayFIT.